Møt vårt Team.

Her er navnene og ansiktene bak Solregn regnskapsbyrå, et team av dedikerte fagfolk.

Nina Sollie Anderssen

Nina Sollie Anderssen

Daglig leder, autorisert regnskapsfører og partner

Utdanning: Autorisert Regnskapsfører
Handelshøyskolen BI
Praksis: Ansatt i Solregn siden april 2004

Tlf: 911 43 149
E-post: nina.sollie@solregn.no

Sandra Rian

Sandra Rian

Autorisert regnskapsfører og partner

Utdanning: Høyskolekandidat økonomi og administrasjon, Høyskolen i Buskerud
Praksis: Ansatt i Solregn siden september 2006.

Tlf: 476 32 496
E-post: sandra.rian@solregn.no

Elin Bråthen

Elin Bråthen

Autorisert regnskapsfører

Ansatt i Solregn siden juni 2017.

Tlf: 400 34 512
E-post: elin.brathen@solregn.no

Hege Sundvold

Hege Sundvold

Autorisert regnskapsfører og partner

Utdanning: Bachelorgrad i økonomi og administrasjon, spesialisering innen regnskapsføring. Handelshøyskolen BI
Praksis: Ansatt i Solregn siden oktober 2010

Tlf: 928 96 876
E-post: hege.sundvold@solregn.no

Velkommen! Dette er vårt dedikerte team. Har vi sagt at vi ser fram til å jobbe med deg? Ikke vent, ta kontakt!

Anne Kristoffersen

Anne Kristoffersen

Regnskapsfører

Praksis: Ansatt i Solregn siden mai 2017

Tlf: 954 00 311
E-post: anne.kristoffersen@solregn.no

Maria Strandengen

Maria Strandengen

Regnskapsfører

Utdanning: Utdannet revisor på Høyskolen i Oslo.
Praksis: Ansatt i Solregn siden 1.oktober 2015, og har 5 års erfaring fra annet selskap, før dette.

Tlf: 400 34 514
E-post: maria.strandengen@solregn.no

Tone Guldhaugen

Tone Guldhaugen

Regnskapsfører

Tone har mange års erfaring med regnskapsførsel og rådgivning både fra annet regnskapskontor og fra større bedrifter. Ansatt siden oktober 2015.

Tlf: 400 33 963
E-post: tone.guldhaugen@solregn.no

Wanda Langthon

Wanda Langthon

Regnskapsfører

Mange års erfaring med regnskapsførsel og rådgivning. Ansatt siden mars 2016.

Tlf: 400 34 531
E-post: wanda.langthon@solregn.no